Milwaukee M18 Fuel - narzędzia akumulatorowe

Technologia Fuel dostarcza maksimum mocy w kompaktowej formie. Są to narzędzia akumulatorowe z „najwyższej półki”, mogące konkurować wydajnością i funkcjonalnością z elektronarzędziami przewodowymi.

W narzędziach M18 Fuel zastosowano innowacyjne rozwiązania: bezszczotkowe silniki Powerstate, akumulatory Redlithium, elektronikę Redlink Plus.

Czytaj więcej...

Kombimłotek z elektroniką KHE 28 Plus

Dlaczego młotowiertarki Metabo są wyjątkowo trwałe?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim dlatego że mają specjalnie zaprojektowane wirniki zapewniające nie tylko wysokie parametry techniczne ale także ochronę przed ich uszkodzeniem. Silnik ze względu na swoją długą żywotność nazwano Marathon. Został zabezpieczony poprzez zastosowanie specjalnego koszyczka który stanowi ochronę dla uzwojenia i zapobiega dostawaniu się brudu i pyłu. Dodatkowo cewki zostały pokryte epoksydową powłoką która wydatnie zwiększyła odporność na uszkodzenia.

 

Czytaj więcej...

Stacjonarne gwintownice REMS

Silna, zwarta, bardzo sprawna maszyna do gwintowania, obcinania, gratowania, gwintowania króćców, wyoblania. Do instalacji, zakładów ślusarskich, zakładów produkcyjnych. Na plac budowy i do warsztatu.
Firma Rems oferuje 2 typy gwintownic stacjonarnych: Tornado oraz Magnum. Rems Tornado to maszyna pozwalająca w szybki sposób gwintować rury do średnicy 2" (4" z zastosowaniem specjalnej głowicy). Dzięki automatycznemu uchwytowi zaciskowemu, głowicy gwintującej, smarowaniu i chłodzeniu praca jest wyjątkowo efektywna.


Czytaj więcej...

Technologia akumulatorów 4.0 Ah Metabo

Mocne argumenty za wyborem akumulatorów Metabo.

Firma Metabo jako pierwsza na rynku wprowadziła akumulatory o pojemności 4 Ah. Przy jednoczesnym połączeniu ich wysokiej pojemności z najnowszą technologią Ultra-M stanowią doskonały wybór do długiej i wymagającej pracy. Technologia Ultra-M sprawia, iż ładowanie akumulatora staje się szybsze dzięki zastosowaniu systemu AIR-COOLED. Akumulatory dodatkowo posiadają funkcję monitorowania poszczególnych ogniw - ESCP. System chroni akumulatory przed krytycznym poziomem rozładowania w czasie pracy i przeładowaniem podczas ładowania. Wyróżniającą się na rynku cechą akumulatorów Metabo jest ich 3 letnia gwarancja.

 

Czytaj więcej...

Piły ukosowe Bosch

Poszukując ukośnicy warto wziąć pod uwagę urządzenia marki Bosch, która od kilku lat sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę w tym segmencie elektronarzędzi. Narzędzia wyróżnia wysoka jakość wykonania i kompaktowa konstrukcja. Maszyny zostały zaprojektowane w taki sposób aby można je było wygodnie transportować i przechowywać. Obecnie w ramach linii niebieskiej występuje 7 modeli ukośnic, w tym 5 z funkcją posuwu. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Piły z posuwem są bardziej uniwersalne, pozwalają na cięcie dłuższych materiałów ale najczęściej nie oferują obustronnego przechyłu. Piły bez posuwu wybierane są najczęściej przez specjalistów do konkretnych powtarzalnych prac.

 

Czytaj więcej...

UWAGA: Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie przez twoją przeglądarke ciasteczek (cookies)

Rozumiem

EU Cookie Directive Module Information