Dni otwarte w Sanecie - relacja

 18 sierpnia w Gdyni i 19 sierpnia w Gdańsku odbyły się dni otwarte z połączone z pokazem elektronarzędzi marki Metabo, wiertnic i bruzdownic Baier oraz maszyn dla instalatorów Rems.

W trakcie pokazów zaprezentowane zostały nowości produktowe, zaś odwiedzający mogli wypróbować nie tylko typowe urządzenia, ale i takie, których na co dzień nie używają.

Można było poznać i ciekawostki techniczne, i rozwiązania specyficzne dla prezentowanych marek. Wśród narzędzi Metabo największe zainteresowanie wzbudziła nowa wiertarka bezudarowa BE 75-16, która bez problemu radziła sobie z najcięższymi zadaniami. Podziw klientów wzbudziła także skuteczność sprzęgła zastosowanego w szlifierkach. Choć rozwiązanie to stosowane jest od lat, wielu użytkowników nie zdawało sobie sprawy z jego walorów i wyższości nad rozwiązaniami szlifierek oferowanych przez konkurencję. Uznanie wzbudziły również tarcze diamentowe prezentowane przez dystrybutora marki Baier, które cięły płytki ceramiczne z niewiarygodną wręcz dokładnością. Jak zwykle dużą popularnością wśród instalatorów cieszyło się stoisko marki Rems, gdzie można było wypróbować najlepsze na świecie piły szablaste, zaciskarki do kształtek oraz gwintownice.
Poza prezentacją narzędzi na zaproszonych gości oraz klientów czekało wiele dodatkowych atrakcji. Za czynny udział w pokazach i konkursach rozdaliśmy drobne upominki, ale także wartościowe nagrody. Przewidziany był również poczęstunek i jak zwykle najlepsza kawa w Trójmieście.

UWAGA: Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie przez twoją przeglądarke ciasteczek (cookies)

Rozumiem

EU Cookie Directive Module Information